W Mielcu piłkarze  Stali  zremisowali z liderem Miedzią Legnica w zaległym meczu I ligi. Goście prowadzili od 35 minuty - wyrównująca bramkę strzelił w 90 minucie Jakub Arak.

W innych meczach , aż cztery remisy po 1:1.  Taki wynik padł w spotkaniach pomiędzy Wigrami Suwałki i Puszczą Niepołomice, Podbeskidziem Bielsko Biała i GKSTychy, Ruchem Chorzów i Chojniczanką oraz Stomilem Olsztyn i Olimpią Grudziądz

Bytovia Bytów wygrała z Górnikiem Łęczna 2:1, Chrobry Głogów pokonał Pogoń Siedlce 3:1 , Zagłębie Sosnowiec- Rakowa Częstochowę 2:0.

Stal Mielec zajmuje 6 miejsce w tabeli i traci do lidera Miedzi Legnica 5 punktów.