5 medali dla biathlonistów Górnika Iwonicz-Zdrój

4 srebrne i 1 brązowy medal to dorobek biathlonistów Górnika Iwonicz-Zdrój na Mistrzostwach Polski zakończonych w Szklarskiej Porębie – Jakuszycach. Rywalizowali juniorzy i juniorzy młodsi. Najpierw w biegach indywidualnych wśród juniorek na podium stanęły siostry bliźniaczki Kamila i Klaudia Cichoń, zajęły odpowiednio 2 i 3 miejsce. Drugi dzień zmagań w biegach sprinterskich to kolejny srebrny medal dla Kamili Cichoń. Jej siostra została sklasyfikowana na 6 pozycji. W biegu pościgowym „srebro” także zdobyła Kamila Cichoń. W ostatnim dniu rozegrano biegi sztafetowe, w którym : Kamila Cichoń, Klaudia Cichoń i Julita Zając stanęły na drugim stopniu podium. W punktacji klubowej Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Górnik Iwonicz-Zdrój zajął 4 miejsce.