Pierwszoligowi piłkarze Stali Mielec przegrali w Sosnowcu z Zagłębiem 1-3 w meczu 28 kolejki. Jedyną bramkę na 1-1 dla Stali zdobył Arak. Mielczanie z 44 punktami pozostali na piątym miejscu w tabeli.

W drugiej lidze także rozgrywano 28. serię spotkań. Piłkarze Siarki Tarnobrzeg pokonali na wyjeździe Błękitnych Stargard 2-1. Bramkę na 1-1 w 65 minucie dla Siatki zdobył Broź, ten sam zawodnik ustalił wynik meczu 10 minut później.

W trzeciej lidze lider tabeli Resovia pokonała na wyjeździe Sołę Oświęcim 1-0 po bramce Buczka w 83. minucie spotkania. W innych meczach: Stal Rzeszów uległa Orlętom Radzyń Podlaski 2-3, Wólczanka 4-2 pokonała Avię Świdnik, Karpaty Krosno wygrały na wyjeździe ze Spartakusem Daleszyce 1-0, a JKS Jarosław pokonał u siebie Unię Tarnów 2-0.

W IV lidze: LKS Pisarowce 3-1 pokonał KS Wiązownica, Iglopool bezbramkowo zremisował ze Stalą Sanok, Rzemieślnik 3-0 wygrał z Unią Nowa Sarzyna, Błękitni Ropczyce – Sokół Sieniawa 0-0, Polonia Przemyśl – Izolator 4-2, a Wisłok Strzyżów 2-1 pokonał Sokół Nisko. Liderem tabeli Sokół Sieniawa z 3 puntami przewagi nad Izolatorem.