"Szprycha Podkarpackie Maratony Rowerowe" zainaugurowane

Mimo ulewnego deszczu ponad 200 osób stanęło wczoraj na starcie VIII Łańcuckiego Maratonu MTB. Zawodnicy rywalizowali na dwóch dystansach około 30 i 56 km. Zwycięzcą dystansu MAXI TOUR został Sławomir Dziwisz z teamu SST Lubcza, który przejechał trasę w czasie 2:33:56. Na krótszym dystansie zwyciężył Hubert Dudzik z teamu  Java - Woda Alkaliczna z Dukli, trasę pokonał w czasie 1:20:18.

Wczorajsze zawody rozpoczęły cykl sześciu wyścigów pod wspólnym hasłem "Szprycha Podkarpackie Maratony Rowerowe". Organizują je stowarzyszenia i kluby kolarskie działające w naszym regionie. Kolejne zawody odbędą się w to Bukowsku, Jeżowem, Ropczycach, Lubeni i Boguchwale.