Stal Rzeszów zwycieża rozgrywki Okręgowego Pucharu Polski

Piłkarze Stali Rzeszów pokonali w finale Okręgowego Pucharu Polski Stal II Mielec 3-0. Podopieczni Janusza Niedźwiedzia zaprezentowali lepszy futbol od swoich przeciwników i pewnie zdobyli trofeum.

Wynik meczu w 53. minucie otworzył Ceglarz. Kwadrans później na 2-0 podwyższył Kobusiński, a na 3-0 na 9 minut przed końcem trafił Grzegorz Goncerz.

Stal Rzeszów zdecydowanie dominowała przez całe spotkanie i w pełni zasłużenie wygrała rozgrywki Okręgowego Pucharu Polski.

Teraz w Regionalnym Pucharze Polski na Stal Rzeszów czeka Sokół Sieniawa, z którym drużyna Janusza Niedźwiedzia zmierzy się na własnym boisku w najbliższą środę.

Następne ligowe starcie rzeszowianie rozegrają w sobotę przy Hetmańskiej, a ich rywalem będzie KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Transmisja na naszej antenie.