Koszykarze ekstraklasowego Miasta Szkła Krosno przegrali w meczu wyjazdowym z Rosą Radom 63 do 65, w spotkaniu kończącym 29. kolejkę Polskiej Ligi Koszykówki.
Do przerwy drużyna trenera Michała Barana przegrywała 31-34. Pierwsza kwarta przegrana 14-19 w drugiej minimalnie lepsi krośnianie zwyciężając 17-15. W trzeciej ponownie lepszy beniaminek z Krosna 22-9, jednak w
ostatniej odsłonie Rosa wygrała 22-10.
Najlepiej punktującymi graczami Miasta Szkła byli Devante Wallace - 23 oraz Kaarem Madoxx – 16. Dla gospodarzy najwięcej - 12 rzucił Darnel Jackson.
W ekstraklasowej tabeli Rosa Radom na czwartej pozycji 51 oczek. Miasto Szkła na 12 – 46.