Srebro dla judoki Millenium Rzeszów
Daniel Krempeć wywalczył srebrny medal w Pucharze Polski Juniorów w Sochaczewie www.facebook.com/ukjmillenium

Judoka Millenium Rzeszów Daniel Krempeć wywalczył srebrny medal w wadze do 90 kg podczas zawodów Pucharu Polski Juniorów w Sochaczewie. W drodze do finału wygrał trzy walki przed czasem w tym z aktualnym Mistrzem Polski Łukaszem Zajączkowskim. W finale rzeszowianin uległ Filipowi Karczykowi z PCS Warszawa.

Ponadto inni judocy Millenium Rzeszów z powodzeniem walczyli  podczas eliminacji do Mistrzostw Polski Młodzików w Bytomiu. Turniej Makroregionalny wygrał Paweł Surdel (waga do 42 kg) i jednocześnie zdobył kwalifikację do Mistrzostw Polski. Awans do krajowych finałów wywalczyli także: Adam Dereń kategoria do 66 kg, Szymon Kuzia do 55 kg oraz Kamil Panek do 66 kg.

Finały Mistrzostw Polski Młodzików w judo 19 października w Jastrzębiu.