Piłkarze  II ligi  rozgrywali  13  kolejkę  spotkań.

W  Rzeszowie  Apklan  Resovia  po  emocjonującym meczu  pokonała  rezerwę  poznańskiego  Lecha  3 : 2 . Gospodarze  stracili  bramki  w  12  i  25  minucie.  Kontaktowego  gola  strzelił  w  54  minucie  Świderski wyrównał  z  rzutu  karnego  w  63  Radulj  a  zwycięską  bramkę  zdobył  także po  karnym  w 87  minucie  Płatek.

Stal  Rzeszów  mimo  dwukrotnego  obejmowania prowadzenia  przegrała  na  wyjeździe z   Bytovią  2 : 3 . Bramki  dla  gości  zdobyli  Goncerz  i  Pląskowski.

Stal  Stalowa  Wola  przegrała  na  wyjeździe  z  Górnikiem Polkowice  0 : 3 .

W  meczu II ligi  piłkarskiej  w ramach  12  kolejki Wólczanka  Wólka  Pełkińska  bezbramkowo  zremisowała  w  Sandomierzu z  Wisłą . Bohaterem ekipy z Podkarpacia był bramkarz Wólczanki Oskar Kubik, który w 3 minucie doliczonego czasu gry obronił rzut karny.

Siarka  Tarnobrzeg  przegrała  z  Motorem  Lublin  1 : 2  .  Gola  dla  Siarki  strzelił  Wiktor.

Wisłoka Dębica  po  golach  Lubery  i  Fedana  pokonała  KSZO  Ostrowiec  Świętokrzyski  2 : 0