Oliwia Krupa wywalczyła szóste miejsce podczas Mistrzostw Świata w Karate Kyokushin w konkurencji kumite. Oliwia trenuje także ręczną w Zespole Szkół Sportowych w Rzeszowie i klubie Handball Rzeszów. A w mistrzostwach świata w karate, które trwają w Japonii reprezentowała nasz kraj kategorii 15-17 lat w wadze powyżej 50 kg

Z kolei w stolicy Gruzji Tbilisi odbyły się mistrzostwa świata w jujitsu sportowym. Wśród zawodników nie zabrakło reprezentantów Przemyskiego Klubu Walki Wręcz. Dwa złote medale wywalczył trener, a zarazem zawodnik Tomasz Dańko. Po dwa drugie miejsca dorzucili także Paweł Pawlisz i Artur Krysa.