Po przerwie zimowej, na boiska piłkarskie, powrócili zawodnicy drugiej ligi.

Apklan Resovia dowodzona przez Szymona Grabowskiego rozgromiła na własnym boisku Gryf Wejherowo 6-0. Bramki strzelali: Daniel Świderski (2), Rafał Mikulec, Szymon Kaliniec, Sebastian Zalepa i Karol Twardowski.

Niestety bez punktów do Rzeszowa powrócili natomiast piłkarze Stali Rzeszów. Ekipa dowodzona przez Janusza Niedźwiedzia przegrała we Wronkach z rezerwą Lecha Poznań 1-2.  Wynik spotkania już w 11 minucie dla rzeszowian otworzył Krystian Pieczara. Później do siatki trafiali już tylko zawodnicy gospodarzy. Tuż po przerwie na 1-1 strzelił Hubert Sobol, a wynik meczu w 87 minucie, z rzutu karnego ustalił Filip Szymczak.