Drugoligowi piłkarze zakończyli 24. kolejkę spotkań

Drugoligowi piłkarze zakończyli 24. kolejkę spotkań. W Rzeszowie Stal bezbramkowo zremisowała z liderem tabeli Widzewem Łódź. W I połowie więcej z gry mieli gospodarze, po zmianie stron optyczną przewagę w pierwszym kwadransie uzyskał Widzew. W doliczonym czasie w zamieszaniu podbramkowym golkiper Stali Kaczorowski obronił strzał z kilku metrów Wolsztyńskiego.

Z kolei piłkarze Apklan Resovii przegrali wyjazdowy mecz z Olimpią Elbląg 1 : 2. Dwie bramki dla gospodarzy zdobył Miller w 22 i 52 minucie. Dwie minuty później obrońca gospodarzy Balewski opuścił boisko za czerwoną kartkę. Resovia zdobyła kontaktowego gola w 81 minucie po trafieniu Maksymiliana Hebla.

W innych dzisiejszych meczach: Garbarnia Kraków pokonała Górnika Polkowice 4 : 0, Skra Częstochowa pokonała GKS Katowice 1 : 0, Błękitni Stargard zwyciężyli Znicz Pruszków 4 : 3, a Bytovia zremisowała z Gryfem Wejcherowo 1 : 1.

Resovia ma 42 punkty i zajmuje 4 miejsce w tabeli Stal Rzeszów z 34 punktami jest ósma, a Stal Stalowa Wola 28 punktów zajmuje 16 lokatę.