Stal Stalowa Wola lepsza od nowotarskich Górali

W Stalowej Woli miejscowa Stal pokonała dziś Podhale Nowy Targ 2:1, remisując do przerwy 1:1.

Wynik pojedynku otworzył w 8 minucie Bartosz Wiktoruk, pokonując bramkarza rywali przepięknym uderzeniem głową. Do remisu w 13 minucie doprowadził Jarosław Potoniec. Gracz Podhala wykorzystał niepewność Hutników w obronie i precyzyjnym strzałem tuż obok prawego słupka umieścił piłkę w siatce. Rezultat meczu ustalił w 65 minucie Michał Mistrzyk. Wykorzystał on przepiękne prostopadłe podanie ze środka boiska i po wbiegnięciu w pole karne Górali uderzył po długim rogu, dając Stalówce wygraną 2:1. Było to też możliwe dzięki fantastycznej interwencji Matthew Korziewicza. Bramkarz Stali końcami palców wybił soczyste uderzenie z rzutu wolnego.