Menu

Zwycięstwa koszykarzy

Koszykarze Miasta Szkła Krosno odnieśli kolejne zwycięstwo w Tauron Basket Lidze. Dziś podopieczni Michała Barana wygrali ze Stalą Ostrów Wielkopolski 79-73 w spotkaniu 7 kolejki. Mecz był bardzo wyrównany, a o jego losach decydowała dogrywka. Po czterech kwartach był remis po 71. W doliczonym czasie gospodarze wygrali 8-2. Najwięcej punktów dla Miasta Szkła Krosno zdobył Chris Czerapowicz 27, a dla Stali Szymon Szewczyk 19. Siarka Tarnobrzeg zagra we środę na wyjeździe z Polfarmą.

Max Elektro Sokół Łańcut w meczu na szczycie I ligi pokonał w swojej hali Spójnię Stargard 73-70. Tu również do ostatecznego rozstrzygnięcia potrzeba była dogrywka, bowiem po czterech kwartach na tablicy świetlnej widniał remis po 63. W doliczonym czasie Sokół wygrał 10-7. Najwięcej punktów dla podopiecznych Dariusza Kaszowskiego zdobyli po 19 Sebastian Szymański i Maciej Klima a dla Spójni Marcin Dymała 20.