Menu

7 medali dla zawodników UKS Azymut Dębów

Zawodnicy UKS Azymut Dębów z powiatu przeworskiego wywalczyli siedem medali podczas narciarskich Mistrzostw Polski w biegach na orientację. W czeskiej miejscowości Jusefuv Dul dwukrotnie złoto zdobył Karol Huba w biegach na 5600m i na 11,5 km. Do swoich zdobyczy dorzucił jeszcze srebro w sprincie. Wśród pań do lat 17 trzy medale zdobyła Agnieszka Leśnicka. Na dwóch dłuższych dystansach była dwukrotnie druga, a w sprincie wywalczyła brąz. Ostatni medal zdobył Michał Kruk w kategorii do lat 20. Po dwóch czwartych lokatach, w ostatnim swoim starcie zajął drugie miejsce w biegu klasycznym. Rywalizowano na trzech dystansach: sprincie, biegu średniodystansowym oraz biegu klasycznym.