Asseco wygrywa z Będzinem

Siatkarze Asseco Resovii w meczu 14 kolejki ekstraklasy pokonali we własnej hali MKS Będzin 3 : 0 w setach 25 : 16, 21 i 20. Przewaga gospodarzy była niezagrożona z wyjątkiem wyrównanego trzeciego seta, ale w końcówce także i tej partii skuteczność i bezbłędna gra Resovii pozwoliły na pełny sukces.
W innych wczorajszych meczach: Trefl Gdańsk przegrał z Zaksą Kędzierzyn Koźle 0-3.  Warta Zawiercie pokonała 3-1 Dafi Społem Kielce, a Jastrzębski Węgiel uległ Espadonowi Szczecin 2-3.

Asseco Resovia awansowała na piąte miejsce w tabeli ma 26 punktów tyle samo co czwarty Trefl. Na prowadzeniu w tabeli ZAKSA Kędzierzyn 40 punktów przed Skrą Bełchatów 36.