3 pkt nie dla Stali Rzeszów. Wyniki z piłkarskich boisk

Drugoligowi piłkarze Stali Rzeszów w piątym meczu sezonu przed własną widownią po raz pierwszy nie wygrali. W ramach ósmej kolejki spotkań zremisowali na stadionie miejskim z GKS Katowice 1 : 1. Prowadzenie dla rzeszowian uzyskał w 25 minucie strzałem głową Grzegorz Goncerz. Wyrównał z rzutu karnego w 53 minucie Maciej Stefanowicz.

Mecz Stali Rzeszów z GKS Katowice obejrzało blisko 3000 kibiców.

Stal Stalowa Wola bezbramkowo zremisowała z Skrą w Częstochowie, a Resovia uległa Górnikowi Łeczna 1:2. Prowadzenie Resovii dał w 72 minucie Grzegorz Płatek, ale gospodarze w ostatnich pięciu minutach strzelili dwie bramki

Liderem II ligi pozostała Stal Rzeszów, która tylko o punkt wyprzedza Górnika Łęczna, Garbarnię Kraków i Błękitnych Stargard. Resovia jest piąta, a Stal ze Stalowej Woli zajmuje 16.miejsce

W III lidze - Wólczanka Wólka Pełkińska zremisowała 0:0 z Orlętami Radzyń Podlaski, Wisłoka Dębica pokonała  Wisłę Puławy 4:2, a Siarka Tarnobrzeg grając od 36 minuty w dziesiątkę wywalczyła remis 1:1 w Krakowie z Hutnikiem .

Siarka pozostała liderem . Pozostałe nasze zespoły zajmują miejsca od 8 .do 10.