Sokoły Mistrzami Podkarpacia

Koszykarze Sokoła Łańcut zostali Mistrzami Podkarpacia. W Łańcucie już po raz 19. rozegrano turniej o mistrzostwo województwa z udziałem zespołów ligowych z Jarosławia, Stalowej Woli, Krosna i gospodarzy. W meczu o 3. miejsce zmierzyły się dwa zespoły z II ligi. Po dwóch dogrywkach AZS PWST Jarosław pokonał 91:90 Stal Stalową Wolę. W finale zmierzyli się nasi pierwszoligowcy. Sokół Łańcut po bardzo zaciętym meczu wygrał z Miastem Szkła Krosno 83:75.

Najlepiej rzucającym zawodnikiem turnieju został Cezary Gumiński z AZS-u Jarosław. Zaś najlepszym graczem turnieju wybrano Macieja Klimę z Sokoła.