14 lutego 2020 roku w studiu koncertowym Polskiego Radia Rzeszów odbył się koncert „A JEŻELI MNIE POKOCHASZ” w wykonaniu Artystów Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie pod kierunkiem Anny Czenczek z towarzyszeniem zespołu muzycznego Tomasza Filipczaka
W programie znalazły się najpiękniejsze piosenki o miłości w autorskich opracowaniach wokalno-instrumentalnych
Anna Czenczek – scenariusz, przygotowanie wokalne
Tomasz Filipczak – piano, aranżacje
Mirosław Wiśniewski – bas
Przemysław Kuczyński – perkusja
Tomasz Filipczak – piano, aranżacje
Pianista, aranżer, kompozytor, dyrygent i producent muzyczny. Ukończył Wydział Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Katowickiej Akademii Muzycznej w klasie kompozycji i aranżacji. Współpracował z warszawskim Teatrem Muzycznym ROMA jako pianista i dyrygent m.in. przy spektaklach „Miss Saigon”, „Piotruś Pan”, i „Pięciu Braci Moe”. W Teatrze Muzycznym w Gdyni pracował jako kompozytor, dyrygent i kierownik muzyczny przy przedstawieniach: „Opentaniec”, i „Grease”, a także jako aranżer przy „Footloose”, „Fame”, „Gorączka sobotniej nocy”. W Teatrze Rampa w Warszawie był kierownikiem muzycznym spektakli „Rent” i „Jesus Christ Superstar” (edycja 2016 i 2017). Współpracował z Januszem Stokłosą i Januszem Józefowiczem przy wielu produkcjach Teatru Studia Buffo. Pracował także dla telewizji – przy Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu oraz „Tańcu z Gwiazdami”, „Przebojowej Nocy” i „Złotej Sobocie”. W latach 2012-2019 był kierownikiem muzycznym programu „Jaka to melodia”. Jako producent i aranżer pracował m.in. z takimi artystami jak Robert Janowski, Janusz Radek, Łukasz Zagrobelny Robert Janson, Irena Santor, Piotr Polk, Halina Frąckowiak. Od 2018 roku jest kierownikiem muzycznym Teatru Syrena. Od roku 2017 prowadzi zespół muzyczny akompaniujący podczas Carpathia Festiwal w Rzeszowie.
Mirosław Wiśniewski – bas
Klasycznie wykształcony kontrabasista i gitarzysta basowy. Wszechstronny muzyk współpracujący z wieloma studiami nagrań i koncernami płytowymi jako muzyk sesyjny. Laureat wielu nagród solistycznych na uznanych festiwalach jazzowych polskich i zagranicznych. Współpracował z czołowymi polskimi muzykami jazzowymi, m.in. - Michałem Urbaniakiem, Urszulą Dudziak, Zbigniewem Namysłowskim i Ewą Bem, a także z czołowymi postaciami ze szczytu jazzu amerykańskiego - Deanem Brownem, Dave’em Fiuczynskim, Erikiem Marienthalem, Davidem Lamarem, Stanleyem Turrentine’em i innymi. Długoletni basista Big Warsaw Band.
Człowiek do zadań specjalnych, obdarzony niesamowitym stylem i wyczuciem muzycznym - znany z występów z czołówką polskich gwiazd, do których należą między innymi: Edyta Górniak, Zbigniew Wodecki, Ryszard Rynkowski i wielu innych. Można pokusić się o stwierdzenie, że Mirosław Wiśniewski "wychował" i zainspirował wielu młodych, doskonałych basistów, a jego charakter sprawia, że jest ceniony zarówno przez kolegów z branży jak i uczniów warsztatów i klinik instrumentalnych.
Przemysław Kuczyński - perkusja
Muzyk sesyjny, kompozytor, realizator nagrań. Absolwent Wydziału Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego w specjalizacji Wychowanie Muzyczne.
Współpracuje lub współpracował z takimi artystami jak m.in.[2][3]: Edyta Górniak, Janusz Radek, Zbigniew Wodecki, Krzysztof Ścierański, Marek Raduli, Wojtek Pilichowski, Orkiestra Tomasza Filipczaka, Michał Grott, Bernard Maseli, Zbigniew Jakubek, Tomasz Filipczak, Hania Stach, Robert Chojnacki, Marek Kościkiewicz, The Boogie Town, In-Grid, September, Velvet, The Jet Set, Craig David, Ziemowit Kosmowski, Michał Urbaniak, Włodzimierz Pawlik, Bartek Papierz, Michał Kobojek, Marc Bee, Paweł Kukiz, Rezerwat, Be Free, Paweł Marciniak (Varius Manx) Ponadto, prócz gry na perkusji na co dzień zajmuje się również kompozycją, aranżacją i produkcją muzyczną (jest współwłaścicielem niedużego studia nagrań).
Soliści i Grupa Artystyczna Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie działa od 2000 roku pod kierunkiem dr Anny Czenczek – dyrektor Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie oraz dyrektor i pomysłodawczyni Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Rzeszów Carpathia Festival”. W Centrum Sztuki Wokalnej młodzi artyści rozwijają swoje pasje i zainteresowania, pracując nad emisją głosu, interpretacją piosenki, ruchem scenicznym z elementami gry aktorskiej, dykcją, ubiorem scenicznym, uczą się zasad charakteryzacji. Centrum Sztuki Wokalnej dba także o wizerunek młodych wokalistów, zajmuje się rozwojem ich kariery i promocją.
Do Grupy Artystycznej Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie należą laureaci ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali oraz finaliści programów telewizyjnych. Brali udział w 40 ogólnopolskich programach telewizyjnych m.in.: „Twoja droga do gwiazd", „Droga do gwiazd", „Od przedszkola do Opola", „Szansa na sukces", „Przebojowe dzieci", „Fabryka gwiazd", „Imiennik Dwójki”, „Nowa generacja" „X factor", „The Voice of Poland”, „Mam talent", „Kawa czy herbata”, „Mali Giganci”, „Petersburski Music Show”, „Kulturalni.pl”„ TVP Kultura”, „Hit Hit Hurra!”, The Voice Kids.
Grupa Artystyczna Centrum Sztuki Wokalnej występuje w kraju i zagranicą podczas licznych koncertów charytatywnych, okolicznościowych, wyjazdowych i innych. Ponadto corocznie od 2005 roku występuje z premierowym spektaklem wokalno – tanecznym podczas otwarcia Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Rzeszów Carpathia Festival” na rzeszowskim Rynku, przy wielotysięcznej widowni, współpracując z najlepszymi orkiestrami i muzykami w Polsce.
Pod kierunkiem Anny Czenczek przygotowują autorskie koncerty i spektakle wokalno-taneczne które na stałe wpisały się w kalendarz imprez kulturalnych miasta Rzeszowa oraz województwa Podkarpackiego.
Grupa Artystyczna Centrum Sztuki Wokalnej uczestniczy w nagraniach studyjnych, radiowych, telewizyjnych, a także bierze udział w nagraniach do teledysków .Absolwenci Grupy Artystycznej studiują na wydziałach wokalnych uczelni muzycznych w Polsce i zagranicą. Od 2000 roku reprezentując Miasto Rzeszów wyśpiewali ponad 1000 nagród w konkursach i festiwalach w kraju i zagranicą.
Więcej info o działalności CSW RZESZÓW -www.csw.info.pl