Przegrana Stali, wygrana Resovii i inne wyniki

Na drugoligowych boiskach piłkarskich Siarka Tarnobrzeg przegrała z Olimpią Elbląg 0:1, a Stal Stalowa Wola zremisowała na wyjeździe z Gwardią Koszalin 3:3.

Resovia, lider III ligi w derbach regionu pokonał Wólczankę Wólka Pełkińska 1:0. Mecz był wyrównany i bardzo zacięty, a oba zespoły kończyły mecz w dziesiątkę. Jedyną bramkę z rzutu wolnego zdobył w 66 minucie wprowadzony po przerwie Dawid Kwiek.

Stal Rzeszów przegrała na stadionie miejskim z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0:2. Gospodarze stracili bramki w 55 i 68 minucie.

A w innych meczach III ligi:
Soła Oświęcim zremisowała z JKS Jarosław 1:1, Wisła Sandomierz wygrała z Karpatami Krosno 3:0, Chełmianka Chełm uległa Motorowi Lublin 0:2, Avia Świdnik przegrała z Podhalem Nowy Targ 1:4, Orlęta Radzyń Podlaski bezbramkowo zremisowały z Podlasiem Biała Podlaska, Wiślanie Jaśkowice - Unia Tarnów 1:1,, MKS Trzebinia - Spartakus Daleszyce 0:1

Liderem Resovia - 65 punktów. Drugi Motor traci 4 punkty.

W meczach IV ligi piłkarskiej:
Błękitni Ropczyce - Sokół Nisko 2:2, LKS Pisarowce - Sokół Sieniawa 0:1, Unia Nowa Sarzyna - Piast Tuczempy 2:0, Rzemieślnik Pilzno - Głogovia Głogów Małopolski 3:1, Igloopol Dębica - Izolator Boguchwała 1:1.