Piłkarze drugoligowej Siarki Tarnobrzeg w meczu kończącym ósmą kolejkę zremisowali na wyjeździe z Gryfem Wejcherowo 1 : 1 .

Prowadzenie dla Siarki uzyskał w 19 minucie Krzysztof Ropski wyrównał w 38 minucie Kamil Włodyka . Na czele tabeli nadal Siarka 17 punktów przed Olimpią Grudziądz 16 punktów i Elaną Toruń - 15. Stal Stalowa Wola jest 12 punktów 10 a Resovia nadal 17  przedostatnia - sześć punktów.

W dzisiejszych dwóch meczach kończących szóstą kolejkę trzeciej ligi piłkarskiej : Wisła Sandomierz wygrała z Wiślanami Jaśkowice 2 : 1 a Wisła Puławy bezbramkowo zremisowała z Motorem Lublin.

Czwartoligowcy dokończyli szóstą kolejkę : Błękitni Ropczyce przegrali z Izolatorem Boguchwała 0 : 3 , Sokół Nisko pokonał Przełom Besko 2 : 0 a Wisłok Wiśniowa wygrał z Karpatami Krosno 2 : 0 .