Piłkarze  II  ligi  grali  mecze 19  kolejki.

Siarka  Tarnobrzeg  przegrała  na  własnym  stadionie  z GKS  Bełchatów  0 : 1 . Bramkę  dla  gości  zdobył  Michalski  w  57  minucie  z  rzutu  karnego.

Resovia  na  stadionie  miejskim  wygrała  z  drużyną  Stali  Stalowa  Wola  1 : 0  po  bramce  w 71 minucie Przemysława Pyrdka.

W tabeli drugiej ligi Resovia ma 29 punktów i zajmuje 7 miejsce – Stal ma dwa punkty mniej i jest ósma. Siarka  na  16  pozycji  18  punktów.

W  meczu  na  szczycie  17  kolejki  III  ligi  piłkarskiej  Stal  Rzeszów  zremisowała  w  Nowym  Targu z  Podhalem  1 : 1 . Prowadzenie  dla  rzeszowian  uzyskał  w  13  minucie  Chromiński  a wyrównał  w  65  Pląskowski.

Podlasie  Biała  Podlaska  uległo  Wiśle  Puławy  0 : 1

To  ostatnia  tegoroczna  kolejka. Zimą  na  pozycji  lidera Hutnik  z  przewagą  punktu  nad  Podhalem  i  Stalą  Rzeszów