Asseco zagra z Irańczykami w MŚ

W klubowych mistrzostwach świata w siatkówce Asseco Resovia ma dzień przerwy, podobnie jak inne zespoły grupy B. Jutro o 20:30 nasz zespół zmierzy się na Podpromiu z mistrzem Azji - Khatam Ardakan. Irańczycy wyraźnie przegrali pierwsze spotkanie z włoskim Trentino. Dzięki temu wczorajsza niespodziewana wygrana 3:2 z mistrzem Brazylii Sada Cruzeiro, otwiera Resovii ogromną szansę awansu do półfinału.

Mecz Assseco Resovia – Khatam Ardakan na żywo jutro w Radiu Rzeszów od 20:30.

A dziś w Płocku grały drużyny grupy A.  Cucine Luba Civitanova zwyciężyła  po tie-breaku z Zenitem Kazań 3:2. W piątym secie Włosi przegrywali już 9:14, by wygrać 17:15 i zapewnić sobie awans do półfinału.

Od 20:45 Skra Bełchatów gra z innym rosyjskim zespołem  Fakieł Nowyj Urengoj o zachowanie szans na awans do sobotniego półfinału