Developres po kolejnej wygranej

Siatkarki Developresu Sky Res Rzeszów wygrały siódmy kolejny mecz. Tym razem na zakończenie I rundy ekstraklasy pokonały przed własną widownią Volley Wrocław 3-0. w setach do 10, 22 i 20. „Poza pierwszym setem nasze zwycięstwa w kolejnych nie były już tak przekonywujące”; oceniła środkowa Kamila Witkowska.

Rzeszowski zespół ma 26 punktów i zajmuje 3 miejsce w tabeli. Oczko wyżej z identycznym dorobkiem jest ŁKS, który w niedzielę zagra w Policach z liderem Chemikiem. Mistrzynie Polski prowadzą w tabeli mają 28 punktów. Volley Wrocław na miejscu 10.

W 1 lidze siatkarki Szóstki Mielec przegrały we własnej hali z Solną Wieliczka 0-3. W setach do 22, 23 i do 15. W piątek Karpaty Krosno takim samym rezultatem uległy PWSZ Tarnów. W tabeli Karpaty na 11, a mielczanki na 13 miejscu.