Piłkarze Stali Rzeszów w ramach przygotowań do rundy wiosennej trzeciej ligi zremisowali 1-1 z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza. Spotkanie odbyło się na bocznym boisku pierwszoligowca.

Do przerwy podopieczni trenera Janusza Niedźwiedzia przegrywali 0-1, a bramkę zdobył jeden z zawodników testowanych drużyny gospodarzy.

Po przerwie Stal doprowadziła do wyrównania, a autorem bramki był Tomasz Płonka.

Rzeszowski zespół jesień zakończył na pozycji wicelidera trzecioligowych rozgrywek ze stratą 1 punktu do prowadzącego Hutnika Kraków. Pierwszy mecz w rundzie wiosennej Stal rozegra 9 lub 10 marca przeciwko Wólczance w Wólce Pełkińskiej.