Tarnobrzeskie pingpongistki w ćwierćfinale Ligi Mistrzyń

Tenisistki stołowe Siarki ZOT Tarnobrzeg zapewniły sobie awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzyń. W trzecim meczu fazy grupowej tym razem na wyjeździe wygrały z niemieckim zespołem TUS Bad Driburg 3:0.

W inauguracyjnym pojedynku Elizabeta Samara z Siarki pokonała Ninę Mittelham 3:2. Następnie tarnobrzeska liderka Han Ying zwyciężyła Elenę Wagermayer 3:0 w setach. Z kolei w ostatniej meczowej grze Li Qian pokonała Sarah de Nutte także nie przegrywając żadnej partii.

Pierwszy mecz z niemieckim zespołem Siarka wygrała u siebie gładko 3:0 i to bez straty seta. Następnie mistrzynie Polski grając we Francji zwyciężyły Lille Metropole 3:1.