Asseco wygrywa zdecydowanie

Siatkarze Asseco Resovii wygrali we własnej hali z zespołem Cuprum Lubin w meczu 24 kolejki Plus Ligi. Mimo występu bez dwóch kontuzjowanych środkowych: Bartłomieja Lemańskiego i Marcina Możdżonka pewne 3:0 w setach, kolejno 25:22, 25:20, 25:19 zapewniło podopiecznym Andrzeja Kowala punkty.

MVP spotkania został Kuba Jarosz.

W pozostałych dzisiejszych spotkaniach tej kolejki:

ZAKSA Kędzierzyn Koźle przegrała z GKS-em Katowice 1-3, Dafi Społem Kielce uległ 0-3 Espadonowi Szczecin, Jastrzębski Węgiel 3-1 pokonał Czarnych Radom, Warta Zawiercie bez stary seta ograła Łuczniczkę Bydgoszcz, BBTS Bielsko Biała przegrał z MKS-em Będzin 1-3.

O godzinie 20:30 rozpoczęło się spotkanie pomiędzy Treflem Gdańsk, a Indykpolem AZS Olsztyn. Jutro w meczu kończącym 24 serię gier Skra Bełchatów podejmie ONICO Warszawa.

W tabeli ekstraklasy prowadzi ZAKSA z dorobkiem 62 punktów. 10 mniej ma druga Skra Bełchatów. Na trzecim ONICO – 49. Siatkarze Asseco Resovii na miejscu piątym punktów 45.